רשלנות רפואית מחלת קוליטיס

מחלת הקוליטיס היא מחלה דלקתית אשר גורמת לחולים בה להפגין תסמינים לא קלים. תסמינים אלו, כמו למשל דם בצואה ודלקות מעיים, מקשים על חייהם של החולים במחלה באופן לא מבוטל כלל. עו"ד רשלנות רפואית עשוי לסייע לכם רבות, אם אתם מרגישים שלא טופלתם כהלכה במחלת קרוהן או קוליטיס.

אחת המחלות הפוגעות ב, היא מחלת הקוליטיס. בין קבוצות מחלות המעי, ישנן מחלות שונות, ביניהן גם קרוהן וקוליטיס. לרוב, המחלה תהיה יותר נפוצה בקרב גברים ממוצא אשכנזי, בגילאי 15 ועד 30. שימו לב כי בגילאי 60 – 80 , ישנו הסיכוי לחלות במחלה זו גם כן. היות ומחלת קוליטיס היא מחלה דלקתית אשר פועלת באזור המעי הגס, אחד האבחונים שעושים בכדי לגלות את המחלה הוא אבחון צואתי, בדיקות דם לצרכי אבחון של תהליכים דלקתיים וגם בדיקת קולונוסקופיה.

 

תמונת פנים של המעי הגס

 

 

כיצד מטפלים במחלת קוליטיס?

לרוב, טיפול בקולונוסקופיה ניתן על ידי תרופות שונות. תביעת רשלנות רפואית מחלת קוליטיס עשויה להיות רלוונטית כאשר החולה מרגיש כי לא טופל כהלכה. מקרים שהחולה לא טופל כהלכה, הם למשל סיטואציות בהן החולה לא קיבל את ההפניות הנכונות ו\או בזמן הנכון. לא פעם, אבחון מוקדם של מחלה דלקתית עשוי לגרום להבדל משמעותי באופן הטיפול, בהתמודדות עם המחלה ועוד.

אם אתם מרגישים שמחלתכם אובחנה מאוחר מאוד, מה שגרם להסתבכותה, אתם בהחלט יכולים לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית. עו"ד רשלנות רפואית-קוליטיס יישב עמכם לפגישת ייעוץ, בה תוכלו לדון במקרה שלכם. חשוב לציין, עו"ד מומלץ לרשלנות רפואית צריך להיות כמובן בקיא ברזי המערכות המשפטיות השונות, אך הוא גם צריך להיות קשוב אליכם, רגיש ואמפתי.

 

האם כדאי לתבוע רשלנות רפואית?

במידה ובוצע איזשהו פענוח שהסתבר כלא נכון, בין אם על ידי רופא או על ידי גורם רפואי אחר, יכול להיות שאתם זכאים לתבוע על רשלנות רפואית. חשוב לזכור שמגיע לנו לקבל את שירותי הרפואה המדויקים ביותר, אך במקרים רבים הדבר אינו מתאפשר. אם בעקבות סיבות כאלו או אחרות, תביעת רשלנות רפואית עשויה להוביל לכך שתקבלו את הפיצוי ההולם והראוי.

על השאלה, האם כדאי לתבוע על רשלנות רפואית, אף אחד לא יכול לענות מלבדכם. אתם אלו שמחליטים היכן לנצל את זמנכם, אך אם אתם בוחרים להגיש תביעת רשלנות רפואית, חשוב במקביל לעבור את הטיפולים הרפואיים הנכונים. במילים אחרות, אם החלטתם לאתר עו"ד רשלנות רפואית ולתבוע, אל תזניחו במקביל את בריאותכם.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ציוד משפט
עו"ד רשלנות רפואית
איך לבחור עורך דין לרשלנות רפואית ?

רוב האנשים שפונים אל רופא המשפחה או לכל רופא אחר בטוחים שיש להם על מי לסמוך, שכן אותו רופא למד את המקצוע וגם צבר בו ניסיון. עם זאת, לצערנו הרב

חדר ניתוח
עו"ד רשלנות רפואית
מהי רשלנות רפואית ומתי ניתן לתבוע בגין כך?

תביעת רשלנות רפואית הינה תביעה אשר במסגרתה נתבע הרופא המטפל או המוסד הטיפולי בגין טיפול שרלטני לכאורה. מתי ניתן לתבוע ומה חשוב לדעת – כל הפרטים במאמר הבא. תביעת רשלנות

מכתב של רופא
עו"ד רשלנות רפואית
חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית אותה מעניק רופא מומחה יכולה לגרום לכך שתממשו את מלוא הזכויות אשר מגיעות לכם בתביעה אשר מוגשת, בהתאם לאופי הנזק כמו גם לחוק. רשלנות רפואית – חובת

עוד רפואי ראשית
עו"ד רשלנות רפואית
האם כדאי לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית?

למרות שעשיתם לא מעט מחקרים לפני שבחרתם את הרופא המומחה שלכם בסופו של דבר הסתבר שהוא לא מספיק מקצועי? הוא התנהג במקרה שלכם בצורה רשלנית ואתם הם אלה ששילמו את

סגירת תפריט