האם כדאי לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית?

למרות שעשיתם לא מעט מחקרים לפני שבחרתם את הרופא המומחה שלכם בסופו של דבר הסתבר שהוא לא מספיק מקצועי? הוא התנהג במקרה שלכם בצורה רשלנית ואתם הם אלה ששילמו את המחיר? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם רוצים לעשות משהו בנידון. רופאים שמתרשלים מובילים לפגיעה בבריאות של המטופלים שלהם ובמקרים קיצוניים אפילו למותם, מה שאומר שאי אפשר להשלים עם הדברים ככה סתם. זו הסיבה שבישראל של ימינו יש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בתחום הרשלנות הרפואית, פשוט כי מקרים כאלה חוזרים על עצמם לעיתים קרובות. לכן עולה השאלה מה כדאי לעשות בנידון ואיך לבחור את עוה"ד שלכם, כי מה שבטוח זה שלא כדאי לוותר על המאבק על האמת. כלומר, הרופא שהתרשל במילוי התפקיד שלו ופגע בכם צריך לתת את הדין על הדברים ועל האופן שבו הוא עבד, אז למה אתם מחכים?

איך עורך דין, שאינו רופא, יוכל לעזור לכם?

לא אחת אנשים שסבלו ממקרה של רשלנות רפואית תוהים האם לעוה"ד באמת יש כלים מספיק טובים כדי לסייע ללקוחות שלהם, כי הם הרי אינם רופאים. הם יכולים לראות את המסמכים הרפואיים של הלקוחות שלהם, ממש כפי שהלקוחות עצמם יוכלו לעשות, אך זה לא שהם יבינו יותר טוב במה דברים אמורים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תהיתם לגבי הנושא הזה? אם כך, כדאי שתדעו שלעורך דין רשלנות רפואית יש לא מעט כלים שעומדים לרשותו כדי להבין במה דברים אמורים. ראשית, הוא יקבל מהלקוח את כל התיק הרפואי ואת האישור לעבור עליו ושנית, לרוב עוה"ד יגיע גם עם הרבה שנים של ניסיון בתחום. בנוסף, הוא תמיד יוכל לפנות אל רופא אחר כדי לקבל את חוות הדעת שלו וכדי להבין מה רופא סביר היה עושה במקום אותו רופא שטיפל בכם. כל אלה יסייעו לעוה"ד לבנות את התמונה הכללית ולהבין האם גם המקרה שלכם הוא עוד מקרה מצער של רשלנות רפואית או שלא כך הדברים.

עוד רפואי

בחרו עו"ד מוכר ובעל מוניטין בענף

מה שבטוח כדאי לכם להשקיע בו תשומת לב וזמן, זו השאלה לאיזה עורך דין אתם פונים. האם עוה"ד שלכם הוא איש מקצוע שאחרים ממליצים עליו? האם יש לו מוניטין בענף הזה? והאם הוא ייצג כבר לא מעט אנשים אחרים שתבעו רופאים בגין רשלנות רפואית? אם אתם נכנסים היום למאבק רציני שכזה לא כדאי לעשות זאת בצורה חפוזה או חובבנית אלא להפך: עדיף לפנות אל עורך הדין הטוב ביותר ולדעת שיש לכם על מי לסמוך. כך תוכלו להבטיח שבסופו של דבר יהיה מי שיגן עליכם, על הזכויות שלכם ועל עמדתם, אז למה לדחות את העניין?

מידע נוסף בנושא רשלנות רפואית ניתן לקבל באתר של עורך דין דוד פייל ושות'.

אולי תאהבו גם את:

חווית רשלנות רפואית? כך תפעלו

תביעת רשלנות רפואית מתנהלת עקב טיפול רפואי מסוים שבוצע וגרם לנזק עבור המטופל. באמצעות תביעת שלנות, יכול האדם הניזוק לקבל פיצויים בגין הנזק שנגרם לו,

קרא עוד »
חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית אותה מעניק רופא מומחה יכולה לגרום לכך שתממשו את מלוא הזכויות אשר מגיעות לכם בתביעה אשר מוגשת, בהתאם לאופי הנזק כמו גם

קרא עוד »