4 סימנים שבן הזוג בוגד

תחקיר מרתק שעסק בבגידה בין בני זוג ופורסם לפני כמה ימים בערוץ טלוויזיה מרכזי הוביל לשיח ער בנושא. גולשים רבים מצאו את עצמם תרים אחר אינפורמציה שנוגעת לנושא זה ברחבי הרשת. ברגע שגילינו את העניין הזה, החלטנו להוציא סדרת מדריכים שתענה על שאלות נפוצות שנשאלו לאחרונה. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות הפעם מה הם 4 הסימנים שיגרמו לכם לבדוק אם בן הזוג בוגד.

 

מגיע באיחור רב ממקום העבודה

רבים מאתנו מכירים את הימים העמוסים בעבודה. אלה שגורמים לנו להישאר במשרד עד שעות הערב המאוחרות. מדובר בסיטואציה שקורית לא פעם, אך צריך לשים לב מתי היא נהיית קבועה.ההמלצה שלנו היא לבדוק אם בן הזוג חוזר מאוחר ממקום העבודה באופן קבוע, ללא סיבה ברורה. ניתן למשל לשאול את המעסיק או קולגות אם ישנה סיבה הגיונית לאיחורים אלה. יש לחשוד במידה ויתגלה כי בן הזוג יצא מוקדם ממקום העבודה ולא חזר מיד הביתה.

מגיע מאוחר מאוד מהעבודה

לא עונה לטלפונים במהלך היום

סימן נוסף שצפוי להעיד על בגידה מצד בן הזוג נוגע למצב שבו הוא אינו עונה לטלפונים במהלך שעות היום. אם מצאתם את עצמכם שולחים הודעה או מתקשרים בשעות היממה ללא קבלת מענה, עליכם לבדוק מה בן הזוג עושה באותם רגעים. שכן, גילינו כי בגידת בני זוג מתרחשת לא פעם בשעות היום והדבר מצריך התנתקות ממכשירים ניידים.

 

יוצא לבילויים בשעות הלילה המאוחרות

בני זוג שנתפסו כבוגדים, ציינו לא פעם כי הם יוצאים לבלות עם חברים בשעות הלילה המאוחרות. אם בן הזוג הפך להיות בליין בתקופה האחרונה, יש לשאול אותו את השאלות הבאות:

  • לאן אתה יוצא?
  • עם מי אתה יוצא?
  • מתי תחזור?

תנסו לדלות מידע אודות מיקום קונקרטי כמו שם של בר ושמות של חברים שצפויים להיות במקום. שכן, כך תוכלו לעקוב אחר בן הזוג ולבדוק אם הוא אכן יוצא למקום שציין או שמא, הוא נוסע למקום אחר, כדי להיפגש עם מאהבת.

יוצא מאוחר בלילה

ישן בלילות מחוץ לבית

לא חסרות סיבות שיובילו בני זוג לישון מחוץ לבית. לפעמים מדובר ביציאה למסיבת רווקים או טיסה עם חברים לחו"ל. חשוב לשים לב למצבים מסוג זה. שכן, שינה מחוץ לבית עשויה להוביל להיכרויות עם נשים אחרות. ההמלצה שלנו היא לשאול גם במצב שכזה את השאלות שצוינו לעיל. אתם אולי לא תוכלו להגיע פיזית אל המקום, כדי לבדוק מה קורה שם, אך תוכלו לערוך בירור מרחוק ולוודא שבן הזוג אכן הגיע אל היעד שציין.

 

לסיום

אלה היו 4 הסימנים שיאפשרו לכם לדעת אם בן הזוג בוגד. אם מצאתם את עצמכם מזדהים עם סימן אחד או יותר, כדאי שתבדקו את הנושא באופן מעמיק ותחליטו מה תעשו במידה ותגלו כי אכן אירעה בגידה מצידו. בן זוג בוגד

אולי תאהבו גם את:

קרעים בלידה

קרעים בלידה הם תופעה שכיחה יחסית הפוגעת בנשים רבות במהלך הלידה. קרעים אלו יכולים להתרחש באזור הנרתיק, הפרינאום (אזור הרקמה בין הנרתיק לפי הטבעת) ואף

קרא עוד »
הכול על תביעות נגד הבנקים

יש מי שסוברים כי תביעות נגד בנקים הן נדירות ביותר. שכן, מדובר בגופים גדולים שעומדים מאחוריהם עורכי דין כרישים שמכירים את התחום באופן מעמיק. החלטנו

קרא עוד »
על סוגי המופעים של מנטליסט

אם אתם עומדים לחגוג אירוע משמח ומרגש, ואתם מחפשים אטרקציה מבדרת ומפתיעה, מופע של אומן חושים יכול להיות פתרון מעולה בשבילכם. אבל אם מעולם לא

קרא עוד »