ביטוח נסיעות לחול – האם ההסכם עם חברת הביטוח מחייב עפ"י חוק?

נוסעים לחול? איזה כיף! נסיעה לחול היא הרפתקה נהדרת וכיפית בין אם מדובר בחופשה נפלאה בחופים קסומים, חופשת סקי רומנטי, טיולים רגליים בנופים מרהיבים או הרפתקה בעיר אירופאית מדהימה אנחנו בטוחים שתהנו. בכל מקרה חשוב מאד לעשות ביטוח נסיעות לייתר בטחון וכדי שתוכלו לטוס בראש שקט.

 

מדוע חשוב לעשות ביטוח נסיעות?

אם אתם חולים, נפצעים או נפגעים חס וחלילה בחול אתם תרצו שתהיה לצידכם חברת ביטוח אמינה וטובה. כך יהיה לכם למי לפנות במקרה הצורך. חברת הביטוח תוכל להנחות אתכם מה לעשות וכיצד. תוכלו לקבל עוד מידע באחת מחברות הביטוח הכי טובות בארץ פספורט קארד.

בנוסף ולא פחות חשוב, הוצאות רפואיות על טיפולי חירום וטיפולים אחרים עלולות להאמיר לסכומי מאד גדולים, במקרה כזה אתם לא רוצים להיות ללא ביטוח. במידה והייתם מעורבים בתאונה גדולה אתם תצטרכו סיוע נרחב כגון חילוץ ואולי טיסות חירום במקרה כזה גם מבחינה כספית וגם מבחינת תפעול האירוע אתם תרצו חברת ביטוח מקצועית לצידכם. אולי אתם חושבים שביטוח הוא לא דבר חשוב או מחייב בחוק, אם כך טעות בידכם.

לעוף בראש שקט

 

האם ההסכם עם חברת הביטוח מחייב בחוק?

כן, ההסכם עם חברת ביטוח נעשה על פי חוק ועל פי תקנות מסוימות לחוק. במידה וחברת הביטוח לא תשלם לכם אתם רשאים לתבוע אותה ולדרוש את הפיצויים המגיעים לכם לפי חוק בהתאם לפוליסת הביטוח אותה רכשתם.

 

מה חשוב לדעת על החוק לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח?

ריכשו פוליסה המתאימה לצרכים שלכם

חשוב לזכור שהזכויות שלכם והפיצויים כפופים לפוליסה אותה קניתם ולכן חשוב מאד לרכוש את הפוליסה הכי מתאימה עבורכם ועבור הטיול המתוכנן. תוכלו לדבר עם סוכנות ביטוח מקצועי ולשאול שאלות שיעזרו לכם לרכוש ביטוח מתאים פספורט קארד טלפון. לדוגמא אם אתם מתכננים לעסוק בספורט אקסטרים מכל סוג שהוא, ספורט ימי או אפילו סקי אתם צריכים ביטוח מורכב יותר מהביטוח הרגיל.

עליכם להציג לסוכני הביטוח את כל התוכניות שלכם בפירוט ולשאול אותם מה כולל הביטוח ואם אתם צריכים לעשות הרחבה? כך תוודאו שהביטוח תואם לצרכים שלכם לחלוטין. זה פרט מאד חשוב שיש לזכור כשעושים ביטוח. לדוגמא, אם עשיתם ביטוח כללי אך נפצעתם בתאונה סקי, אתם למעשה לא מבוטחים, והחוק פה לא יוכל לעזור לכם.

 

מלאו את הצהרת הבריאות בצורה נכונה, אם יש בעיה תעזרו ב-ishield

הצהרת בריאות לא נכונה עלולה להוות בעיה רצינית בתביעת הביטוח מול חברת הביטוח. בין אם שיקרתם במודע או טעיתם במילוי הצהרת הבריאות, אתם מסכנים את האפשרות שתקבלו את הפיצויים. אם אתם ממלאים הצהרת בריאות לא נכונה אתם למעשה מפרים את הצד שלכם בהסכם. לכן חשוב לשים לב לכל השאלות בהצהרת הבריאות ובמידה ואינכם מבינים משהו, שאלו את הנציגים. במידה ואינכם בטוחים במידע מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כמו ishield שיידע לתת לכם את המענה ולאחר מכן תוכלו לכבוש את העולם ולהנות מהחיים, רק אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות! נסיעה בטוחה ונעימה!

הוצאות רפואיות

אולי תאהבו גם את: